Середа, 21.11.2018, 20:43

Відкриття дошкільного навчального закладу № 276 відбулося  у вересні 1965 року.

Цього дня діти вперше увійшли до нового, світлого, затишного приміщення закладу. Для того щоб вони могли зростати щасливими, розвивати свої здібності, укріплювати здоров'я, підготуватися до школи. В закладі були обладнані: кімнати для ігор, затишні кімнати для сну і відпочинку, кімнати для занять.
Сьогодні наш заклад гостинно відчиняє двері для 280 дошкільнят. У дитячому саду функціонують спортивний і музичний зали, кабінет соціального педагога та старшої медичної сестри.

Державним стандартом дошкільної освіти України є Базовий компонент дошкільної освіти.

Пріоритетні напрямки роботи ДНЗ на 2015 - 2016 н.р.:

1. Формувати мовленнєву компетентність у дітей дошкільного віку шляхом використання інтерактивних методів навчання.

2. Продовжувати роботу з патріотичного виховання та плекання духовності у дорослих та дітей засобами народознавства.

3. Посилити роботу щодо розвитку у дітей усвідомленого ставлення до свого здоров'я через формування їх валеологічного світогляду та мотивації до здорового способу життя.

Інноваційна діяльність в ДНЗ

1. Соціальна адаптація дитини до умов ДНЗ шляхом використання ігрової діяльності («Театр на фартушку»).

2. Театралізована вокально-хореографічна постановка українських народних пісень.

Головним орієнтиром закладу в навчально-виховному процесі є:

• створення належних умов для особистісно-орієнтованого всебічного розвитку кожної дитини з використанням найкращого педагогічного досвіду;
  • забезпечення належних умов (збалансованого режиму навчання, відпочинку, повноцінного харчування психологічного комфорту) для дітей протягом дня.

Програми:

• Програма виховання і навчання дітей від двох до семи років "ДИТИНА"
  • Методичні рекомендації до Програми виховання і навчання дітей від двох до семи років "ДИТИНА"
Фізкультурно-оздоровча робота направлена на зміцнення здоров'я дітей, яка будується на основі традиційних і коректувальних занять фізкультурою, а також авторської програми педагогічного колективу  Дитячого садка № 276. Вміст освітньої діяльності по фізичній культурі направлений на досягнення цілей формування у дітей інтересу і ціннісного відношення до занять фізичною культурою, гармонійний фізичний розвиток через вирішення наступних завдань:
  • розвиток фізичних якостей
  • накопичення і збагачення рухового досвіду дітей
  • формування у вихованців потреби в руховій активності і фізичному самоудосконаленні.

Педагоги додаткової освіти допоможуть реалізувати творчі можливості дитини.

Взаємини педагогів і дітей будуються на основі індивідуального підходу до кожного дитини.

Колектив дитячого саду завжди готовий співпрацювати з батьками вихованців, будувати з ними ділові партнерські взаємини на рівних умовах, тим самим створюючи атмосферу емоційного благополуччя і комфорту.

Фахівці ДНЗ №276

Керівник:
Міжевич Тетяна Андріївна

Вихователь-методист:
Шарапа Валентина Вікторівна

Соціальний педагог:
Шульгіна Вікторія Володимирівна

Старша медична сестра:
Крамар Оксана Михайлівна

Музичні керівники :

Ботанова Ольга Володимирівна

Стратонова Лариса Степанівна

16 вихователів.

Педагогічний колектив закладу - це досвідчені майстри своєї справи, що постійно вдосконалюють фахову майстерність, беруть участь в обміні досвідом, освоюють нові педагогічні технології навчання та виховання дітей для розвитку творчості, ініціативи та підвищення якості освітнього процесу.