П`ятниця, 21.09.2018, 12:41

Виставка - традиційна форма роботи в ДНЗ

Усвідомлюючи значимість виставок, як ефективної форми роботи з творчо обдарованими дітьми, в ДНЗ регулярно проводяться тематичні виставки, виставки-конкурси робіт малят та їх спільних робіт з батьками.
     Участь у виставках завжди приймають ті батьки, які все життя зберігають любов до мистецтва і цю любов прищеплюють своїм дітям. Вони спільно з  малятами творять, як кажуть, «для душі», стають активними пропагандистами мистецтва і вносять елементи творчості в таку потрібну форму спільної роботи з колективом груп. Малятам, які готують малюнки та поробки для виставок, підготовча робота приносить не тільки радість творення, а й задоволення від того, що їх роботи цінують, приділяють їм увагу.
    А для тих, хто має змогу споглядати творчість наших вихованців та їх батьків, це завжди створює позитивний настрій.

Хочеться щиро подякувати всім батькам, які приймають участь у роботі виставок.

І побажати подальших творчих успіхів їм і їх маленьким помічникам.